Nowości kosmetyczne-włosy

Hej hej:) Przepraszam że tak rzadko  się odzywam ale mam tyle  nauki że nie wyrabiam.Dzisiaj np. siedziałam ok.3 godzin nad geografią a i tak nie umiem wszystkiego.Jak ja nienawidzę gegry grr ;<  Jak narazie z ocen jestem zadowolona,tymbardzej że dzisiaj dostałam 5 z matematyki ajaja<3 haha xd

Dzisiaj chciałam Wam pokazać moje ostatnie zakupy kosmetyczne.Z racji tego że zaczełam obsesyjnie dbać o moje włosy kupuje ostatnio dużo odżywek,masek,różnych szamponów itp. dlatego jak ostatnio byłam  w galerii musiała wejść do Rossmanna ;D


O tej masce naczytałam się wiele dobrego dlatego postanowiłam ją wypróbować,narazie nie moge dużo powiedzieć bo stosowałam ją tyko raz.

Odżywki z Syossa są ogólnie dobre.Ja jeszcze nie miałam jej,ale po jednym użyciu moge powiedzieć że włosy są baardzo fajne.

Tą odżywkę stosuję od kilku miesięcy i jestem z niej meega zadowolona,dlatego gdy ostatnio mi się skończyła,nie wachałam się żeby kupić ponownie.

To serum na końcóki kupiłam już jakiś czas temu ale nie miałam jakoś okazji pokazać.Mogę powiedzieć żę końcówki mnie się rozdwajają po niej,prawie w ogóle :)

Tu jaakaś  z Oriflame,ale też jeszcze nie moge o niej nic powiedzieć.
I na koniec jakieś moje:


 A jutro 8 lekcji(co dwa tygodnie mam tyle, a tak codzienne 6) .W domu będę dopiero po 16 ;( Hate it! Dobranoc;*

Categories:

2 Responses so far.

  1. Gliss kur i syoss miałam - u mnie się sprawdziły :)

  2. Midinetka says:

    fajne masz te włoski :)
    do odżywki syoss tak średnio jestem nastawiona, u mnie się sprawdzała średniawo, gliss kur no ta akurat całkiem ok :) Altery nie znam może warto poznać :)
    Zapraszam do siebie :)

Leave a Reply

Dziękuję za każdy komentarz.Jeżeli zostawiłeś/aś po sobie ślad nie musisz pisać żebym wpadła,odpowiadam na każdy komentarz:)
Jeśli obserwujesz napisz,a jeżeli spodoba mi się Twój blog zrobię to samo:)